a

فیس بوک

توییتر

کپی رایت 2022 کانون وکلای دعاوی سایبری.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری ما شنبه تا پنجشنبه.

021-88522905 - ۰۹۹۱۴۱۴۱۴۰۵

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

توییتر

جستجو
منو
 

مجازات افرادی که بدون مجوز اقدام به خرید و فروش ارز نمایند چیست ؟

گروه وکلای داد سایبر > مقالات آموزشی  > مجازات افرادی که بدون مجوز اقدام به خرید و فروش ارز نمایند چیست ؟

مجازات افرادی که بدون مجوز اقدام به خرید و فروش ارز نمایند چیست ؟

بر اساس بند ب ماده 14 قانون برنامه پنج ساله  ششم  توسعه ،بدون اخذ مجوز بانک مرکزی انجام هرگونه عملیات صرافی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی کاملا ممنوع است .و در صورت ارتکاب حسب مورد به یک یا چند مورد از مجازات تعزیری درجه شش ماده 19 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392  به حبس یا شلاق محکوم می شود

 

بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.

Verified by MonsterInsights